AMZSELL CONSULTING


2022 Şubat ayında hizmetlerine başlayan AMZSELL Danışmanlık Şirketi e-ticaretin avantajlarını müşterileri ile paylaşmayı amaçlamaktadır. Amazon e-ticaret iş modelleriyle kazanç sağlama hedefini her geçen gün daha iyi bir seviyeye getirmek için adımlarını atmaktadır.

Bugünün teknolojisinde ön plana çıkan e-ticaret iş modelleri ve tercih edilen pazaryerleri arasında en büyük güce sahip olan Amazon hem müşteri odaklı hem de satıcıları için kazanç odaklı bir sistemi benimser. Amzsell ise bu sistemi tüm müşterilerine tanıtmak ve kazanç sağlamalarına ortak olmak için en kârlı Amazon iş modellerini sizlere sunar. Amzsell Danışmanlık içerisinde bulunan Dropshipping Eğitimi, Online Arbitraj Eğitimi gibi eğitim ve Suspend Destek,Hesap Açılışı, Ürün Bulma gibi çözüm hizmetleri ile e-ticarete girişinizi hem kolaylaştırır hem de güvenilir kişilerle kendinizden emin olarak ilerlemiş olursunuz.

Alanında uzman, deneyimli kadrosu ile AMZSELL ekibimiz her müşterimiz ile özel olarak ilgilenmekte ve tüm sorunlarınıza cevap olmaya çalışmaktadır. E-ticaret yolculuğunuzdaki rehberiniz AMZSELL Danışmanlık geçmiş yıllara dayanan bilgi birikimi ile birlikte sizlerin de kazancını katlamak için odak noktasına aldığı tüm detayları sizlere sunmaktadır.