Amazon üzerinden kurumsal olarak satış yapmak isteyen kullanıcılarımıza özel hazırlamış olduğumuz bu paket sayesinde UK şirket sahibi olabiliyorsunuz.

UK şirket kurulumu paketimizde neler mevcut?

İngiltere’de şirket kurmak için atmamız gereken adımları tecrübelerimiz ile profesyonelleştirdik bu profesyonellik ile en kısa sürede şirket kurulumunuzu gerçekleştiriyoruz! Peki bu pakette neler mevcut?

  • Tüm Şirket Giderleriniz Paket Dahilinde

UK şirket kurulumu için, oluşan giderler paket kapsamında karşılanacaktır. İngiltere’de Şirket Kurulum için sizden herhangi bir ekstra ücret talebinde bulunulmayacaktır.

  • İngiltere – Londra Kayıtlı Şirket Kurulumu

Amazon’da kurumsal bir satış yapabilmeniz açısından Londra’da sizin için şirketinizi açıyor ve gerekli işlemleri sağlıyoruz.

  • İngiltere – Londra Kayıtlı Hizmet Adresi

İngiltere’de şirket açılışı için sizi Londra kayıtlı bir adreste gösteriyor ve şirket açılış işlemleri için gerekli onaylamaları bu adres ile sağlıyoruz.

  • Dijital Posta Yönlendirme

Dijital posta yönlendirmelerini kendi hesabınıza yaparak, gelecek olan maillerin kontrolünü sağlayabiliyoruz.

  • Şirket Banka Hesabı

Şirketiniz adına sizin yerinize bir banka hesabı oluşturuyor ve bu hesabı şirketiniz için kullanabiliyorsunuz.

  • +44 Telefon Numarası

+44 İngiltere Numarası tarafımızdan sizlere temin ediliyor. Bu numara şirketinize ait numara oluyor.

Tüm bu özellikleri tek bir pakette almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, talepte bulunabilirsiniz. Sizlere en kısa sürece İngiltere’de hesap açılış işlemlerinizi gerçekleştireceğiz.

  1. Diğer hizmetlerimiz için ekstra indirim. (“ Amazon Hesap Açılışı, Lansman ve Giveaway, PPC Yönetimi, Listeleme Optimizasyonu, Ürün ve Keyword Analizi, Marka Tescil Kaydı, Avrupa Ülkelerinde VAT vs.”)
  2. EIN Numarası Temini
  3. uk Şirket Adresi Temini
  4. Birebir Destek

Ticaretin merkezi olarak kabul edilen İngiltere’de şirket sahibi olarak Amazonda kurumsal bir hesap açabilir, Dropshipping hizmeti sunabilirsiniz.

Bilgileriniz bizimle güvende olacaktır. Bu konuda herhangi bir endişe yaşamanıza gerek yoktur.

Yapmanız gereken tek işlem bizlere sipariş vermenizdir. Geri kalan tüm işlemleri ekiplerimiz sizler için profesyonel olarak sonuçlandırıyor ve bilgilerinizin teslimatını yapıyor.

İngiltere şirket açılışını en kısa sürede ekiplerimiz sağlıyor ve hizmet dahilinde sunduğu özellikleri sizlere tek tek teslim ediyor.

Sizlere sunduğumuz paket, her şey dahil pakettir. Paket haricinde kurulumlar için bir ücret talebinde bulunmayacağız. Sadece teslimatını en hızlı şekilde yapacağız.