Amazonda satış yapmak için önerebileceğimiz paketlerimizden bir tanesidir. Bu paket ile;

 • Amazon’da mağaza yönetimini profesyonel olarak gerçekleştirecek,
 • Satışlarınızı artırmak için kendi yöntemlerimiz ile geliştirdiğimiz özel uygulamalı satış desteğini alacak,
 • Hesap sağlığınızın maksimum seviyeye yükselmesi için gereken desteği sizlere sağlayacağız.

Bu paket kapsamında alacağınız hizmetler;

 1. Birebir bağlantı ve 2 Aylık Destek
 2. Sipariş Gönderimi
 3. İade Talepleri
 4. Satıcı Mağazası Ayarları
 5. Tüm Operasyonel İşlemler
 6. Hesap Sağlığı Destek ( 1 ay )

Amazonda Satış Artırmak için Neler Yapıyoruz?

Amazonda dropshipping satışı yapabilmeniz için 2 aylık süre içerisinde sizlerle birebir canlı olarak bağlantı kuruyoruz. Bu bağlantı ile gerekli eğitimleri veriyor ve bir problemle karşılaşmanız durumunda sizlere yardımcı oluyoruz.

Amazonda sipariş gönderimi profesyonelce sistemli bir şekilde ilerlemelidir. Kazandığımız tecrübeleri, sizlere aktarıyor ve sipariş gönderimi kısmında bir problemle karşılaşmamanızı sağlıyoruz. Sorunsuz teslim edilen siparişleriniz mağaza puanınızı artıracak ve daha fazla kullanıcıya erişmenizi sağlayacaktır.

Amazonda iade talepleri karşısında neler yapmalısınız? İade taleplerini yönetmek açısından, sistemin nasıl ilerlediğini, atlamadan kusursuzca siparişin iade süreçlerini kolay yöntem ile takip etmenizi sağlıyoruz.

Amazon satıcı mağazası ayarları satışlarınızın artması açısından mazağa görünümünüz kaliteli ve kusursuz olmalıdır. Bizler bu hususu dikkate alarak, satıcı mağaza ayarlarınızı eksizsiz biçimde ayarlıyor ve sizlere teslimatını yapıyoruz. Mağaza ayarlarınız ile hedef kitleniz sizleri profesyonel olarak görüyor ve algılıyorlar. Bunlara bağlı olaraktan satışlarınızda artış sağlıyorsunuz.

Amazonda operasyonel işlemleri gerçekleştirmeniz adına sizlerle adım adım ilerliyor ve bir problemle karşılaşmamanız için A’dan Z’ye sizlere destek sunuyoruz. Sizlerde daha sistemli hareket ederek mağaza puanınızı artırmış oluyorsunuz.

Amazonda hesap sağlığı satışlarınızı artırmanız için en önemli etkendir. Ne kadar kaliteli ve sistemli ilerlerseniz alacağınız geri dönüşlerde o kadar iyi olacaktır. Bu geri dönüşlerin toplamı sizin hesabınızın sağlığını olumlu veya olumsuz yönde etkileyecektir. Bizler olumsuz geri dönüşler almamanız adına sizlere gereken hesap sağlığı konusunda 1 ay destek sunuyoruz.

Her Amazon mağazasında bulunması gereken bu özelliklere sizde erişmek isterseniz bizimle canlı destek kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

 • Birebir Bağlantı ve 2 Ay Destek
 • Sipariş Gönderimi
 • İade Talepleri
 • Satıcı Mağazası Ayarları
 • Tüm Operasyonel İşlemler
 • Hesap Sağlığı Destek ( 1 ay )

Bizim bilgimiz dışında işlem yapmadığınız sürece, mağaza yönetimini profesyonelce gerçekleştireceğiz. Alacağınız siparişlerden gelen olumlu puanlar mağaza puanınızı yükseltecektir.

Kendimize has geliştirdiğimiz yöntemler ile hız kazanmanız mümkündür.

Amazonda satıcı panelinin en doğru şekilde kullanılması ile sistemli ilerlemektir. Örneğin bir sipariş aldığınızda en iyi yol ile siparişinizin müşteriye teslimatını sağlamak, iade durumlarında ilerlenmesi gereken adımlar, gelen yorumlara karşı verilecek tepkilerin tümü gibi düşünebilirsiniz.

Yapılan işlemleri sizin de görüp anlayabilmeniz açısından, online olarak bilgisayar bağlantısı gerçekleştiriyor ve işlemlerimizi o şekilde yapıyoruz.

Amazonda satışlarınızı artırabilmeniz için kendimize has geliştirdiğimiz yöntemleri sizlere anlatıyor ve birlikte uyguluyoruz. Bu uygulamanın sonuçlarını birlikte takip ederek, yöntemlerimizin ne kadar etkili olduklarını sizlere yaşatarak gösteriyoruz.