Amazonda satışlarınızı artırmak için seçmeniz gereken en ideal paketlerimizden bir tanesidir. Ürün satışlarınızı artırmak için sizlere gerekli tüm bilgilerin, tek pakette olmasını istiyorsanız bu hizmet paketimiz sizlere en uygun pakettir.

Özel uygulamalı satış destek paketi içerisinde neler dahil?

  • Ülkelere göre çok satan anahtar kelimelerin bulunması ve mağazaya aktarılması

Hangi ülkede ürün satışı yapıyorsanız, o ülkeye göre anahtar kelime araştırması yapıyor ve mağazanıza aktarıyoruz. Bu maddemiz sayesinde, size en uygun olan ürünü buluyor ve satışlarınızı artırıyorsunuz.

  • Business reports kullanımı

Business reports kullanımı hakkında tüm detayları yaşadığımız tecrübeler birikiminde sizlere aktarıyor ve sizin de doğru bir şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.

  • Geçmiş aylara göre ürün performansı değerlendirmesi

Mağazanızın geçmişine göz atıyoruz, ürünlerinizi inceliyoruz daha sonrasında gerekli değerlendirmeleri yaparak, ürünlerin en iyi performansı sağlamaları için gereken ayarları sunuyoruz.

  • Pazar, Kategori ve Rakip Analizi

Pazar yerlerini ve Pazar yerinde hangi kategoride bulunduğunuzu satış yapabilmenizin yüzdelik oranlarını hesaplıyoruz. Bu hesaplamaların ardından sizlerle rekabet içerisinde olan firmaları inceliyor, o firmalardan daha iyi performansı gösterebilmeniz için sizlere gerekli desteği sunuyoruz.

  • Buy Box Yükseltme Ayarları

Buy Box alabilmeniz için bize özel yöntemleri kullanıyor ve sizleri rekabete sokuyoruz. Bu rekabetin yükseltme ayarlarını sizlerin adına yapıyoruz.

  • Az Ürünle Çok Satış Yapma Taktikleri

Az ürün sahibi olarak fazla satışın nasıl yapılabileceğini merak mı ediyorsunuz? O halde sizlere kendimize has geliştirdiğimiz teknikler ile az ürün çok satış mantığını aşılıyoruz. Ürünün az olması mağazanızın yönetilebilirliğini kolaylaştıracak, mağaza sağlığını olumlu yönde etkileyecektir.

  • İleri Düzey Envanter Yönetimi

Envanter yönetimlerini ileri düzeyde yapabilmeniz için ekiplerimiz gereken işlemleri sizlerle paylaşıyor.

Satış konusunda yaşamış olduğunuz sıkıntıları gidermek açısından satın alacağınız bu paket sizlere olumlu yönden etki sağlayacaktır.

Sunduğumuz hizmeti eksiksiz olarak yerine getirmeniz durumunda satışlarımızda gözle görülür artış gözlemleyebilirsiniz.

Fazla ürün yelpazenizin olması sizlere fazla gelir sağlamaz. Doğru ürünlerle doğru hamleleri yaparak satışlarınızı artırabilirsiniz. Bu hamlelerin tümünü tek bir pakette  topladık.

Sizlere sunduğumuz taktik ve bilgileri uygulamanız durumunda önceki ürünlerinizin satışlarını artırabilirsiniz. Sizler için yapacağımız raporlama ile ürünlerinizin performansına yönelik işlemler yapabilirsiniz.

Buy box aynı ürünün birden fazla satıcı tarafından ticaretinin yapıldığı bir rekabet biçimidir. Buy box almak ise en düşük fiyatı veren satıcının sıralamalarda en üst seviyede yer almasıdır.

Ekiplerimiz ürünlerin satış durumlarına, rakiplerin yaptığı işlemlere, Amazonun algoritması gibi daha birçok özelliklere bakarak sizlere detaylı raporlar çıkartıyor.