Amazon’da özel ürünler satmak isteyen kullanıcılarımız için sunduğumuz bu paketi satın alarak farklı bir mağaza kurabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Private Label Nedir?

Private Label kısaca firmanızın ya da şahsınızın farklı bir marka adı altında tasarımı yapılan ve üretime geçen ürünlerdir.

Sizlere Neler Sunacağız?

 • Beyaz etiket ismi ile anılan özel markalı ürünlerin bulunması

Özel olarak hazırlanan markalı ürünleri sizler için buluyor ve mağazanıza entegre edebilmeniz için sizlere gereken hizmeti sunuyoruz. Bu ürünler ile satışlarınızı artıracağınıza emin olabilirsiniz.

 • FBA Ürün Araştırması ve Eklentilerin Kullanımı

FBA çerçevesinde sizin için ürün araştırması yapıyoruz. Mağazanızı özelleştirebilecek ürünleri buluyor ve sizlere raporluyoruz. Ayrıca eklentiler ile bu hizmetimizi destekliyoruz.

 • Ürünlerin Amazon Deposuna Gönderimi ve Diğer Süreçler (Dip not: Fiyat, Mağazası olanlar için geçerlidir.)

Özel ürünlerinizin Amazon ile arasındaki iletişimi biz sağlıyoruz! Sizleri bu gibi karmaşık süreçlerle uğraştırmıyor, hızlı ve kendimize has geliştirdiğimiz yöntemler ile Amazon Deposuna gönderim sağlıyor, oluşan diğer süreçleri biz yönetiyoruz.

 • Ürün Listeleme, Ürün Açıklaması ve Görsellerin Planlanması

Özel olarak araştırması yapılan ürünlerin listelemesi, ürün açıklamaları ve görsellerin planlanması tamamen Amazonun algoritmasına göre düzenlenmektedir. Bu algoritmaya uyan özel ürünleriniz, sıralamalarda hak ettikleri konumlara geliyor ve Amazon kullanıcıları tarafından dikkat çekiyor.

 • Amazon Reklamları (PPC)

Ürünlerinizin bulunması ve algoritmaya göre düzenlenmesinin ardından Amazon reklamları için sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

 • Satış Stratejisi Oluşturma

Yaptığımız işlemlerin bizlere verdiği tecrübeler sonucunda oluşturduğumuz bizlere has stratejileri özel markalı ürünlerinize uyguluyoruz. Bu sayede satış performansınız artıyor ve mağaza sağlığı iyi konumlara geliyor.

 • Tedarikçi Bulunması ve Uygulamalı Destek

Tedarikçi konusunda problem yaşayan kullanıcılarımız için kendi tekniklerimiz ile oluşturduğumuz tedarikçi bulma uygulamamızı sizinle uygulayarak, süreç sonuna kadar destek oluyoruz.

Sizde bu ürün gruplarını yukarıda sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz ile birlikte yapmak isterseniz iletişim kanallarımız aracılığı ile bizlere ulaşabilir, Private Label paket hizmetimizin talebinde bulunabilirsiniz.

 • Birebir Destek ( 1 Ay )
 • Özel Ürün bulunması (Max. 2 Farklı Ürün için Destek)
 • FBA Ürün Araştırması ve Eklentilerin Kullanımı
 • Tedarikçi Bulunması ve Uygulamalı Destek
 • Ürün Listeleme, Ürün Açıklaması ve Görsellerin Planlanması
 • Amazon Reklamları (PPC)
 • Satış Stratejisi Oluşturma
 • Ürünlerin Amazon Deposuna Gönderimi ve Diğer Süreçler

Kalite standarttı gözüyle bakıldığında bilinmiş markaların yaptığı ürünlerin benzerliği ayrışmaksızın Amazonda yer alan ürün gruplarına denmektedir. Üreticinin kim olduğu bilinmez sadece ürün pazarlanır. Buna Private Label denmektedir.

Private Label ürünlerine en iyi örnek; Özel marka şampuanlar, ojeler, özel tasarım kıyafetler vs. Reel hayattan örnek vermek gerekirse bir kuaföre gittiğiniz zaman hiçbir yerde görmediğiniz bir kozmetik ürünü ile karşılaşabilirsiniz. Bu ürünü Amazonda sergilemek Private Label ürünleri olarak anılmaktadır.

Çin, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa bu ürün gruplarının satışlarına liderlik etmekle beraber tüm Dünyada yaygın olarak kullanılan bir sistemdir.

Private Label ürünlerinin tüm Dünya’da yaygın olmasının sebebi, kullanıcılar tarafından fazla talep görmesinden kaynaklanmaktadır.

Yaptığımız özel araştırmalar sonucunda, alınan puan, kullanıcı yorumları, memnuniyet oranları tespit edilen en iyi ürünleri sizlere sunuyor ve çalışmalarımıza o şekilde başlangıç veriyoruz. Amacımız sizlere Amazon üzerinden gelir sağlatmak olduğu için seçmiş olduğumuz ürünlerin kalitesinden ödün vermiyoruz.