Amazon’da satış yapmanız sizler için yeteri kadar kârlı bir iş imkânı sunabilmekle beraber, hesabın kapanması ile birlikte kötü sonuçlarda doğurabilmektedir. Amazonun belirlediği kurallar dışına çıkarak yapacağınız işlemler hesabınızın askıya alınmasına veya bir daha erişim sağlayamamanız durumu ile kapatılmasına sebep olabilir.

Amazonda Supend terimi hesabınızın askıya alınması ile eş değerdir. Suspend’e maruz kalan bir hesabın ürünler listesi satıştan kaldırılmakta ve mağaza satışı durdurulmaktadır.

Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için veya karşılaştıysanız çözüme ulaşmak için suspend destek paketimizden faydalanabilirsiniz.

Suspend Destek Paketinde Neler Var?

 1. Hızlı Satış suspendi
 2. Açılış suspendi
 3. Silinen hesaplarınızı kurtarma
 4. %100 iade Garantisi
 5. Kapanan hesaplardan 90 gün sonunda bakiyeyi kurtarma

Sizde yukarıda sıralamış olduğumuz maddelerden dolayı mağduriyet yaşıyorsanız bu paketi satın alarak hemen işlemleri başlatabilirsiniz.

Desek Nasıl Sağlıyoruz ?

 • Suspend ile karşılaşan hesaplarınız için kesinlikle panik yapmanıza gerek yok. Profesyonel ekiplerimizin çözüme ulaşacağına emin olun.
 • Hesaba ilişkin tepkimizi Amazon standartlarında göstererek süreç uzamasının önüne geçiyoruz.
 • Hesabın neden askıya alındığına dair bilgiler topluyor ve bu bilgiler doğrultusunda işlemlere başlıyoruz.
 • Hesabınızda oluşan suspend cezasını kaldırmak için bir eylem planı oluşturuyoruz. Bu planı profesyonelce yapıyoruz.
 • Eylem planını satıcı hesabınıza özgün olarak düzenliyoruz.
 • Yapılan bir hata var ise onu değerlendirip, bir daha yapılmayacağına dair amazona kanıtlar sunuyoruz.
 • Hazırladığımız plana ilişkin doğru adımlar atarak bu süreci en iyi şekilde yönetiyoruz.
 • Amazon’da doğru birimlere ulaşarak, hesabın açılmasına ilişkin hazırladığımız belgeleri gönderiyoruz.

Tüm bu işlemlerimizin sonucunda hesabınızı eski haline getirerek sizlere teslim ediyoruz.

Kendimize güveniyoruz! %100 iade Garantisi sunuyoruz!

Hesabınızın herhangi bir nedenden dolayı açılmaması durumunda bize yaptığınız ödemenin tamamını geri iade olarak sağlıyoruz. Bu sözümüz ile sizlere güven sağlıyoruz.

Suspend Destek Paketi İçeriği Nedir ?

 • Hızlı Satış Suspendi
 • Açılış Suspendi
 • Silinen hesaplarınızı kurtarma
 • %100 iade Garantisi
 • Kapanan hesaplardan 90 gün sonunda bakiyeyi kurtarma

Suspend Destek Paketi Hakkında merak ettiğiniz sorular

Birden fazla hesabınız varsa, ürün başlığına aykırı davranırsanız, sahte yorumlara başvurursanız, sahte ürünlerin satışını yapmaya çalışırsanız, Amazonda yasak getirilmiş ürünleri satmaya çalışırsanız, teslimatı yönetemeyip geç teslimat oranınız yüksek olursa ve şiddet içerikli veya tartışma konusu olan ürünlerin satışını sağlamaya çalışırsanız hesabınız suspend olabilir.

Bu yapılan kural dışı hataya, sizin bize bilgileri tam anlamı ile iletme zamanına ve mağaza büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Hesap detaylı olarak inceleneceği ve profesyonel sunum hazırlanacağı için ne kadar zamanda açıldığından çok tek seferde açılmasına özen göstermekteyiz.

Mağazanızı eski haline getirmek hususunda, yaptığımız işlemler ile kendimize güveniyoruz. Hesabın askıda kalması durumunda sizlere %100 para iade garantisi sunuyoruz.

Kendimize özel olarak geliştirdiğimiz yöntemleri uygulayarak, Amazon birimleri ile iletişime geçiyoruz ve 90 gün sonunda bakiyenizi kurtarıyoruz.

Almış olduğunuz hata her ne sebepten olursa olsun bizlere ulaşabilirsiniz. Sizler için doğru işlemleri profesyonelce yapacağımıza emin olabilirsiniz. Bu hizmetimizde kullanıcılarımızı korumak amaçlı %100 para iadesi imkânını da sağlıyoruz. Çünkü hesabınız her ne sebepten olursa olsun açmak için çalışıyoruz.