Amazon Satıcı Hesabı açarak profesyonel İlerlemek için sizlere önereceğimiz en ideal paketimiz; Amazon pro paketi.

Pro paketimiz içerisinde dahil olan hizmetlerimiz nelerdir?

 1. Tam 13 ülkede Amazon satıcı hesabı açmak!
 2. Mağaza Yönetimini profesyonelce sağlamak
 3. Özel olarak geliştirdiğimiz, kendimize ait olan uygulamalı satış desteği
 4. Olumsuzluklara karşı, hesap sağlığının yönetimi

Amazon Satıcı Hesabı için birebir bağlantı ve 2 AY DESTEK!

Kullanıcılarımızın daima yanındayız! Sizler Amazon üzerinde profesyonel olarak işlemler yapın diye tam 2 ay boyunca sizlerle online bağlantılar kurarak 2 ay boyunca destek sunuyor ve oluşabilecek problemlere beraber bakıyoruz.

Payoneer Hesap Açılışı

Payoneer hesabınız bulunmuyorsa ödeme talebinde bulunabilmek için sizlere hesap açılışını güvenli bir şekilde sağlıyor ve sürdürülebilirliğini sizlere açıklıyoruz. Amazon satıcı hesap açma işleminde gerekli olan ekstre bilgisini sizler için sağlıyoruz.

USA, CA, MX, AU, JP, AE ve Avrupa(*) Ülkelerinde Amazon Satıcı Hesabı

Yukarıda bulunan tam 13 ülkede Amazon satıcı hesabınızı ihlallere düşmenden sizin için oluşturuyor ve teslimatını sağlıyoruz. Hizmetimize dahil olan 2 Ay sürelik destekte herhangi bir problem oluşması halinde sizlerle çözüm üretiyoruz.

Amazon Satıcı Paneli Eğitimi

Amazonda panelin nasıl kullanılacağı hakkında hiçbir fikriniz yoksa endişe etmeyin. Sağladığımız bu paket hizmeti sayesinde, sizlere Amazon Satıcı Panelini A’dan Z’ye öğretiyoruz. Bu sayede daha rahat işlemler yaparak hız kazanmış oluyorsunuz.

Amazon Sipariş Gönderimi

Amazon satıcı hesap açılışı sağlandıktan sonra dropshipping kullanarak gelen siparişlerin gönderimini sağlamanız için atmanız gereken adımlar konusunda sizlere destek sağlıyor ve mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz.

İade Talepleri

İade taleplerini nasıl takip etmeniz ve nasıl gerçekleştirmeniz konusunda sizlere destek sağlıyoruz. Bu paketi almanız durumunda gelen iadeleri hızlı biçimde yöneterek sorunsuz gerçekleştireceksiniz.

Amazon Satıcı Mağazası Ayarları

Satışlarınızı artırmak adına ve herhangi bir ihlal ile karşılaşmamanız adına satıcı mağazası ayarları tarafımızca yapılmaktadır. Yapılan ayarlar sonucunda satıcı hesabınız profesyonel görünüm kazanacaktır.

Amazon Alıcı Hesap Açılışı

Satıcı hesabına ek olarak, alıcı hesabınız tarafımızca açılmaktadır. Tüm işlemlerin kusursuz ilerlemesi için adım adım profesyonelce ilerliyoruz.

Tüm Operasyonel İşlemler

Amazonun algoritmasına göre kendi yöntemlerimiz ile tüm operasyonel işlemleri profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Operasyonel anlamda sizlerde kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız, bu paketimiz sizler için en idealidir.

Hesap Sağlığı Destek (1 ay)

Amazon Hesap Sağlığı en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesidir. İhlaller alan bir hesap geçici olarak veya tamamen kapanabilmektedir. Bu durumun önüne geçebilmek adına amazon hesap sağlığı konusunda sizlere destek sunuyor ve atmanız gereken adımları 1 ay boyunca birlikte atıyoruz.

Sizlerde pro paketin bu avantajlarından yararlanmak için bizlere iletişim kanallarımız yolu ile ulaşabilir, detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Amazon Pro Paket İçeriği

 • Birebir Bağlantı ve 2 Ay Destek
 • Payoneer Hesap Açılışı
 • USA, CA, MX, AU, JP , AE ve Avrupa(*)
 • Avrupa için şirket olma zorunluluğu
 • Amazon Satıcı Paneli Eğitimi
 • Sipariş Gönderimi
 • İade Talepleri
 • Satıcı Mağazası Ayarları
 • Alıcı Hesap Açılışı
 • Tüm Operasyonel İşlemler
 • Hesap Sağlığı Destek ( 1 ay )

Amazon Pro Paket Sıkça Sorulan Sorular

Sormak istediğiniz soruları, yaşadığınız problemleri 2 ay boyunca online bağlantı sağlayarak sizlere sunuyoruz. Bu 2 aylık süreçte atmanız gereken tüm adımları öğrenmiş oluyoruz.

Bizden aldığınız bu paket ile geliştirdiğimiz sistemi uygulamanız halinde kısa süre içerisinde satış yapmaya başlayarak gelir elde edebilirsiniz.

Hesap ile ilgili bir problem yaşamanız durumunda sizlere destek sağladığımız için, sizden ötürü bir problem kaynaklanmayacaktır. Yaşayacağınız problemler Amazon kaynaklı olabilmektedir. Örneğin: Hava şartları sebebi ile kargoların geç ulaşması gibi.

Bu durum sizin mağazanızın büyüklüğüne ve ne kadar alışveriş yapıldığına bağlıdır. Yüksek sipariş almanızda doğal olarak iade talepleri de yükselme gösterebilmektedir. Bu ölçümlenemez.

Amazon üzerinden yapılan alışverişlerinizden gelen gelir, kullanıcı yönetim paneline yansımaktadır. Bu panel üzerinden para çekim talepleri oluşturulmaktadır. Çekim taleplerini Türkiye’ye aktarabilmek için payoneer hesabı kullanmaktayız.