Bu paketimiz Amazon’da kurumsal olarak satış yapmak isteyen kullanıcılarımız için oluşturulmuş pakettir.

Businness Paketin Amazon Mağazasına Avantajları

 • Bu paketin satın alınması dahilinde Amazon gözünde varlığınız kurumsal olarak adlandırılacak ve mağazanızın kapanma veya suspend yeme riski oldukça azalacaktır.
 • Amazon’un kurumsal firmalara güveni sayesinde bireysel satıcılara göre ürünleriniz daha fazla listelenme alacak ve daha fazla satış sayısına ulaşacaksınız.
 • Mağaza profilinizi online olarak ziyaret eden kullanıcıların alışveriş yapma oranları, bireysel hesaplara göre daha fazla olacaktır.

Business Paket içinde Hangi Hizmetler Var?

 1. USA Şirket Kurulumu Paketi

Amerika’da bulunmadan sizleri şirket sahibi yapıyoruz! Profesyonel ekibimiz, sizleri bu karmaşık durumla uğraştırmadan destek sağlıyor.

 1. Birebir Bağlantı ve 3 Ay Destek

3 ay boyunca Amazon satışlarınız için birebir online olarak bağlantı kurarak destek sağlıyor ve satışlarınızı artırmanız konusunda rehberlik ediyoruz.

 1. Payoneer Hesap Açılışı

Payoneer hesap açılışınızı yaparak, Amazon üzerinden para transferi yapmanızı sağlıyoruz.

 1. 13 ülke hesap açılışı ( USA, CA, MX, AU, JP , AE ve Avrupa(*) )

13 ülkede Amazon satıcı hesaplarınızı açıyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

 1. İade Talepleri

İade talepleri karşısında yönetilebilirliği sağlıyor ve neler yapmanız gerektiği konusunda sizlere rehberlik hizmeti sağlıyoruz.

 1. Satıcı Mağazası Ayarları

Satış sayılarınızı yükseltmek açısından tüm mağaza ayarlarınızı özenle hazırlıyor ve sizlere teslim ediyoruz.

 1. Mağaza Yönetimi Destek Paketi

Mağaza yönetimini en doğru şekilde yapmanız açısından kendimize özel olarak geliştirdiğimiz bilgileri sizinle beraber uyguluyoruz.

 1. Özel Satış Destek Paketi

Amazonda satışları artırabilmek açısından özel olarak uyguladığımız taktikleri mağazanızda birebir canlı uyguluyor ve sizlere anlatıyoruz.

 1. Suspend Destek Paketi

Hesabın suspend olmaması için gerekli ayarlamaları ve bilgileri sunuyoruz. Hesabın suspend olması durumunda gerekli işlemleri yaparak Amazon hesabınızı kurtarıyoruz.

 1. Hesap Sağlığı Destek

Hesap sağlığının maksimum seviyelerde olması için tecrübelerimiz doğrultusunda ilerliyor ve sağlıklı bir Amazon satıcı hesabınızın olmasını sağlıyoruz.

 1. Amazon Satıcı Paneli Eğitimi

Amazon’da satıcı panelinin en hızlı şekilde nasıl kullanıldığını sizlere birebir olarak anlatıyor ve canlı uygulamalar ile bu bilgileri pekiştiriyoruz.

 1. Sipariş Gönderimi

Gelen siparişlerin gönderim süreçlerinin nasıl işlediği konusunda endişeniz olmasın. Sizlere sunduğumuz bu paket sayesinde, siparişlerinizi nasıl hızlı ve kurumsal olarak gönderebileceğinizi gösteriyor ve sizlerle birlikte uyguluyoruz.

 1. Business Alıcı Hesap Açılışı

Kurumsal hesabınızı Amazonun algoritmasına göre açıyor ve en verimli şekilde kullanmanız için gereken tüm ayarları profesyonelce yapıyoruz.

 1. Tüm Operasyonel İşlemler

Amazon ürün yükleme, satış, kargo, iade gibi bir çok konuda operasyonel güç gerektiren işlemleri birlikte canlı olarak uyguluyor ve sizlere sunuyoruz.

  • USA Şirket Kurulumu Paketi
  • Birebir Bağlantı ve 3 Ay Destek
  • Payoneer Hesap Açılışı
  • 13 ülke hesap açılışı ( USA, CA, MX, AU, JP , AE ve Avrupa(*) )
  • Mağaza Yönetimi Destek Paketi
  • Özel Satış Destek Paketi
  • Suspend Destek Paketi
  • Hesap Sağlığı Destek
  • Amazon Satıcı Paneli Eğitimi
  • Sipariş Gönderimi
  • İade Talepleri
  • Satıcı Mağazası Ayarları
  • Business Alıcı Hesap Açılışı
  • Tüm Operasyonel İşlemler

Hesabınız kurumsal olduğu için faturalandırma yapmanız gerekmektedir. Fakat bireysel satıcılara göre satışlarınız daha fazla olacağı için gelirinizde daha fazla olacaktır.

Sizler için payoneer hesabı temin ediyor ve ekstre oluşturarak işlemlerinizi sağlıyoruz.

Kurumsal olarak ilerlediğiniz sürece, şirketiniz herhangi bir problem teşkil etmeyecektir.

Ticarette her zaman risk bulunmaktadır fakat bizler sizlere rehberlik ederek Amazondan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sizlerle birlikte seçtiğimiz ürünlerin yapısından dolayı kusurlu gönderimlerini minimum seviyeye düşürüyoruz. Kusurlu gönderimlerde iade süreçlerini beraber yöneterek müşterilerinize mağduriyet yaşatmıyoruz. Bu durumda sizin mağazanızın sağlığını artırıyor.

Akordiyon İçeriği