Amerika’da şirket kurulumu nasıl yapılır

Amerika’da şirket açmak için USA vatandaşı olmadan ve Amerika ya gitmeden şirket kurmak ister misiniz? Sizlere Amerika da şirket sahibi olabilmeniz için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Sağladığımız hizmetler

  • Wyoming Eyaletinde sizlerin adına şirket kurulumunu gerçekleştiriyoruz
  • EIN Numarası Temini sağlıyoruz. (Vergi Numarası)
  • Usa Şirket Adresi Temini sağlıyoruz.
  • Amerika’da şirket açmak için sizlerle birebir ilgilenerek sürecin başından sonuna kadar yardımcı oluyoruz.

Neden Amerika’da Şirket Kurmalısınız?

Dünya nüfusunun %4.25’ini oluşturan Amerika’da ticaret yapmak, Avrupa’nın tümünde ticaret yapmaktan daha etkilidir. Dünya’nın en büyük ve güçlü ekonomisine sahip olan Amerika küçük yatırımlı girişimciler için oldukça iyi bir fırsattır.

Bir diğer husus ise Amerika’da diğer ülkelerde olduğu kadar, başka ülkelerin açmış olduğu şirketlere ön yargı bulunmamakta hatta yok denecek seviyelerdedir.

Ayrıca gelirin dolar ile sağlanması global açıdan üstünlüğü de bir etkendir.

Amazon’da satış yapabilmek için Amerika’da şirket kurulumu şart mı?

Küçük bir girişimci iseniz, Amazon üzerinden Amerika’da ilk etaplarda şirket kurmanıza gerek yoktur. Satış miktarınız arttığı zaman veya satış miktarınızın yüksek olacağını düşünerekten Amazon pazarına giriyorsanız, yaptığınız satışların faturalandırmasını Amazon sizden talep edecektir.

Amerika’da şirket oluşturduğunuzda işlerinizin daha düzenli gideceğine emin olabilirsiniz. Çünkü şirketinizin var olması bireysel satıcılara göre daha avantaj sağlayacak, müşterilere daha cazip görünecektir.

Amerika’da şirketi bulunan girişimcilere göre, bireysel kullanıcıların hesaplarının kapanma riski oldukça yüksektir.

Şirketinizi kurarak Amazon Pazar yerini de güvene almış olacaksınız.

Sizde Amazonun pazar yerleri için sağladığı bu ayrıcalıkları talep ediyorsanız. Amerika’da şirket kurulumu için iletişim kanallarımız ile bizlerle irtibat sağlayabilir, USA şirket kurulumu paketini talep edebilirsiniz.

Amerika’da Şirket Kurulumu Hizmetimizin İçeriği

  • Wyoming eyaleti
  • EIN Numarası Temini 
  • Usa Şirket Adresi Temini
  • Birebir Destek 

Amerika’da Şirket Kurulumu hakkında merak ettiğiniz sorular

Hayır Amerika’da hiç bulunmamış olsanız bile profesyonel ekiplerimiz sizlerin adına, Wyoming Eyaletinde firma kurulum işlemlerini gerçekleştiriyor. Bu süre zarfında sizler ile birebir ilgilenilerek herhangi bir problemle karşılaşılmasının önüne geçiliyor.

Amerika’da şirket kurmak için vatandaşlık almanıza gerek yoktur. Dış devletlerin şirket kurulumlarına Amerika müsaade etmektedir. Amerikan vatandaşları ise şirket kurulumlarına tepki göstermemektedir.

Amerika’da şirket açmak için herhangi bir sermaye göstermenize gerek yoktur. Alanında uzman olan ekiplerimiz sizlere paket ücretimiz karşılığında firma açmanız için rehberlik edecekler.

Sizden talep ettiğimiz hususları sağlamanız durumunda, Amerika’da şirket açmak için bir engeliniz bulunmamaktadır.

Amerika’da kuracağınız şirket, Amazon gözünde sizi kurumsallaştıracaktır. Bu kurumsallık hesap sağlığı için faydalı olacağından satışlarınızı da olumlu yönde etkileyecektir. Bireysel satıcı ile kurumsal satıcı olmanız durumunda ki gelir farkını yaşayarak anlayabileceksiniz.