Amazon Hesap Sağlığı Nedir

Amazonda satış hesabı oluşturmak ve hesabınızın sağlıklı bir şekilde ilerleyerek satışlar yapmak mı istiyorsunuz? O halde bu paket size hitap eden, profesyonellerce hazırlanan bir hizmettir.

Amazonda dropshipping yapmak için hesabınızın sağlıklı olması ve profesyonel adımlarla ilerlemeniz gerekmektedir. E-ticaret sektöründe dünya devi olan Amazon alışveriş yapan kullanıcılarını koruyabilmek adına çeşitli sistemler geliştirmiştir. Bu sistemleri iyi anlayabilmek ve kuralına göre satış yapmak gerekmektedir.

Sizde bu kurallara alışıp, gözü kapalı yapana kadar yanınızda bir profesyonel olmasını talep etmez miydiniz? Bizler sizlere bu konuda destek sunuyoruz!

Amazon Hesap Sağlığı Destek Paketi Hizmetimizde Neler Var?

Peki sizlere sunmuş olduğunuz bu pakette neler var? Birebir Bağlantı, İhlallerin incelenmesi, Aksiyon planı hazırlama ve gerekli evrakların düzenlenmesi. Detaylı olarak hizmet açıklamalarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 • Birebir Bağlantı

Sizlerle sürekli irtibat ve bağlantı halindeyiz! Amazon satış hesabı sağlık destek paketimizi satın alan kullanıcılarımız ile birlikte tam 1 ay boyunca bağlantılar kuruyor ve destek sağlıyoruz.

 • İhlallerin İncelenmesi

Amazon Satıcı Hesabı içerisinde ihlallerin yaşanması durumunda yanınızda oluyoruz ve bu ihlal sürecini birlikte aşıyoruz. Hesap açılışında ne kadar profesyonel davransak da kullanıcılarımızın daha sonrasında yapmış olduğu hatalar sonucunda ihlaller oluşabilmektedir. Bu ihlallerin önüne geçebilmek adına işlemleri birlikte sağlıyor ve oluşabilecek ihlalleri anında inceliyoruz.

 • Aksiyon Planı Hazırlama

Amazon hesap sağlığı destek paketimizde sizlerle birlikte aksiyon planı hazırlıyoruz. Peki nasıl yapıyoruz?

 1. Seçeneklerimizi listeliyor ve tartıyoruz.
 2. Belli olan kaynaklarımızı size sunuyoruz.
 3. Atmamız gereken adımları listeliyoruz.
 4. Oluşturduğumuz Planı izliyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

Sizlerle birlikte bu adımları atarak başarılı bir Amazon Satış Hesabı sahibi olmanız için sizlere rehberlik ediyoruz.

 • Gerekli Evrakların düzenlenmesi

Satıcı hesabı için hazırlamış olduğunuz ve bizlere sunduğunuz evrakları titizlikle inceliyoruz ve işleme koyuyoruz. Evraklarınızda eksik olması halinde sizlere profesyonelce destek sağlıyoruz. Örneğin kredi kartı ekstreniz bulunmuyorsa sizlere payoneer hesabı üzerinden ekstre çıkartarak bu ve bunun gibi açıkları kapatıyoruz.

 • Birebir bağlantı  ( 1 ay Destek )
 • İhlallerin İncelenmesi 
 • Aksiyon Planı Hazırlama
 • Gerekli Evrakların düzenlenmesi

Amazon Hesap Sağlığı Hakkında Merak ettiğiniz Sorular

Hesabınızı kurarken sizinle birlikte ilerlediğimiz için, yaşanabilecek sorunlarda yanınızda oluyor ve çözümlüyoruz. Sizler bizden bağımsız olarak uygunsuz liste kayıtları, politika ihlalleri gibi sorun yaratacak maddelerle işlem yapmadığınız sürece hesabınız ihlale düşmeyecektir.

Amazon hesabınızı açtıktan sonra, sizlere yapmanız gerekenleri ileteceğiz ve günde 2 veya 3 saatinizi ayırmanızı isteyeceğiz. Bu ayırdığınız zaman ile başarıyı sağlayabilirsiniz.

Online olarak da olsa bir ticaret yaptığınız için, her zaman risk mevcuttur. Hesabınız tamamen veya geçici olarak kapatılabilir, Satışını yaptığınız ürünün yerine ulaşma süreçleri aksayabilir (Hava şartları vs. gibi durumlar) ve ödemelerinizi geç alma gibi problemler karşınıza çıkabilmektedir.

Oluşabilecek ihlal vs. gibi durumlarda Amazonun politikalarına uygun ilerlemeniz durumunda ihlal çözüme ulaşır ve satıcı puanınızı yükseltebilirsiniz. Bizler bu konuda sizlere destek sunuyoruz.

Amazon her türlü kesme hitap ettiği için, bizde her türlü kesme hizmetimizi sunuyoruz. Daha fazla detay alabilmek için bizimle iletişim kanallarımız yolu ile iletişime geçebilirsiniz.